+420 354 543 156 česky CZ
 spahotel@centrum.cz deutsch DE

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

O nás

Náš hotel se nachází v bezprostřední blízkosti lázeňského parku a zároveň nedaleko lázeňské promenády města. Hostům poskytuje příjemnou rodinnou atmosféru a vynikající léčebné služby. Plnohodnotná léčebná péče je zajištěna ve vlastním moderním balneoprovozu s rehabilitačním bazénem a ke koupelím se využívá voda z místního přírodního minerálního pramene.
 
UBYTOVÁNÍ
Hotel nabízí ubytování v moderně zařízených nekuřáckých pokojích. Součástí vybavení našich pokojů je koupelna se sprchovým koutem a WC, televize se satelitem, telefon, chladnička a trezor. V každém pokoji je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu.
 
STRAVOVÁNÍ
V hotelové restauraci servírujeme české a mezinárodní speciality. Pestré snídaně jsou nabízeny formou bufetového stolu. Obědy a večeře jsou servírovány dle výběru z denního menu. Pokrmy pro Vás připravujeme výhradně z kvalitních, čerstvých surovin převážně od místních dodavatelů. V rámci léčebných programů připravujeme i dietní stravu.
 
KOMFORT A SLUŽBY
Hotelová recepce je otevřena nepřetržitě a zajišťuje veškeré požadavky našich klientů. Hostům je k dispozici kamerově hlídané parkoviště v hotelovém dvoře a bezdrátové připojení k internetu v celém hotelu zdarma. V ceně ubytování jsou zahrnuty veškeré místní poplatky. Náš hotel dále nabízí příjemné posezení na terase před hotelem s možností menšího občerstvení, sluneční terasu s lehátky a společenskou místnost s televizí a automatem na teplé nápoje. Pro větší komfort je hotel též vybaven výtahem. Přijímáme všechny běžné platební karty.

To vše v příjemném prostředí s individuálním přístupem k našim hostům.